WŁODAWA
Kandydaci do Rady Miasta Włodawa
2018-09-25 08:11:47 Artykuł czytany 464 razy
O miejsca w Radzie Miasta Włodawa powalczy 54 kandydatów zarejestrowanych na 7 listach wyborczych: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd, Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września, Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Społeczne, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Komitet Wyborczy Wyborców Mariusza Henryka Czuja, Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Kota, Komitet Wyborczy Wyborców Włodawa Biało - Czerwona. Głosować będzie można w 15 okręgach.
Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd
1. Andrzej Blisko
Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września
1.Jarosław Ryszard Nurzyński
Lista 3: Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Społeczne
1.Wiesław Mazurek
Lista 4: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Tomasz Stanisław Kurkiewicz
Okręg 2: Aleja Józefa Piłsudskiego P - 36 - 66, N - 55 - 125, Alfreda Sokołowskiego, Graniczna, Kołłątaja, Koszarowa, Krzywa, Lubelska 2 - 53, Modrzewskiego, Podzamcze, Północna, Przemysłowa, Staszica, Wiejska; do zdobycia 1 mandat, 4 zarejestrowane listy, 4 kandydatów
Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września
1.Mariola Teresa Nowosad
Lista 2: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1.Elżbieta Dorota Wołoszun
Lista 3: Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Społeczne
1.Wiesława Zofia Bedenak
Lista 4: Komitet Wyborczy Wyborców Mariusza Henryka Czuja
1. Mariusz Henryk Czuj
Okręg 3: Cicha, Długa, Gospodarcza, Mielczarskiego, Ogrodowa, Polna, Rzemieślnicza, Sybiraków, Targowa, Tartaczna, Usługowa, Władysława Broniewskiego, Wspólna, Żołnierzy WiN, Żytnia; do zdobycia 1 mandata, 4 zarejestrowane listy, 4 kandydatów
Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd
1. Marek Flis
Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września
1.Romuald Jerzy Dydiuk
Lista 3: Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Społeczne
1.Danuta Maria Jamroz
Lista 4: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Daniel Rajmund Ryl
Okręg 4: Aleja Józefa Piłsudskiego P - 2 - 34, N - 3 - 53, Reymonta; do zdobycia 1 mandat, 3 zarejestrowane listy, 3 kandydatów
Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd
1. Krzysztof Jarząbek
Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września
1. Arkadiusz Piotr Olszewski
Lista 3: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1.Michał Józef Miącz
Okręg 5: Przechodnia, Sienkiewicza, Słowackiego, Żeromskiego; do zdobycia 1 mandat, 5 zarejestrowanych list, 5 kandydatów
Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Kota
1. Krzysztof Kot
Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września
1. Łukasz Solarz
Lista 3: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd
1. Stanisław Grzywaczewski
Lista 4 : Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Społeczne
1. Janusz Trzeciak
Lista 5: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Krzysztof Sylwester Flis
Okręg 6: Czworobok, 11 Listopada, Jurdyka, Klasztorna, Kościelna, Kościuszki, Mostowa, Niecała, Pocztowa, Rynek, Sadowa, Sejmowa, Spokojna, Szkolna, Trębacka, Zielna; do zdobycia 1 mandat, 3 zarejestrowane listy, 3 kandydatów
Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września
1. Konrad Derkacz
Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Włodawa Biało - Czerwona
1. Mirosława Elżbieta Dynkiewicz
Lista 3: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Henryk Ruśiński
Okręg 7: Furmańska, Klonowa, Konopnickiej, Kopernika, Lipowa, Nadrzeczna, Nadstawna, Okunińska, Rymarska, Słoneczna, Wąska, Wąwozowa, Widokowa, Zabagonie, Zamknięta; do zdobycia 1 mandat, 3 zarejestrowane listy, 3 kandydatów
Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd
1. Lucjan Aleksander Gąsiorowski
Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września
1. Anna Maria Jańczak
Lista 3: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Janusz Ludwik Biliński
Okręg 8 : Aleksandra Fredry, Adama Asnyka, B. Prusa, Elizy Orzeszkowej, I. Łęckiej, Jasna, Kraszewskiego, Mikołaja Reja, Rzeckiego, Wokulskiego, Gabrieli Zapolskiej, do zdobycia 1 mandat, 4 zarejestrowane listy, 4 kandydatów
Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd
1. Joanna Radosława Szczepańska
Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września
1. Maria Stanisława Krukowska
Lista 3: Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Społeczne
1. Czesław Jerzy Ulaniuk
Lista 4: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Tadeusz Paweł Borkowski
Okręg 9: Estery, Jaszki, Kupały, Piastowska, Rokiczany, Saska, Sawki, Semki, Światowida, Ulany, Waligóry, Ziemowita; do zdobycia 1 mandat, 4 zarejestrowane listy, 4 kandydatów
Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd
1. Joanna Uryniuk
Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września
1. Artur Pazura
Lista 3: Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Społeczne
1. Eugeniusz Omelańczuk
Lista 4: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1.Krzysztof Leszek Załapicz
Okręg 10: Aleja Jana Pawła II 7 - 12, 16, 17, 23, 27, 29, 31, Krótka, księcia Sanguszki, Partyzantów, Sokołowa, Wincentego Witosa; do zdobycia 1 mandat, 3 zarejestrowane listy, 3 kandydatów
Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd
1. Łucja Jadwiga Pamulska
Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września
1.Jarosław Marek Jarmarkier
Lista 3: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Ewa Litkowiec
Okręg 11: Czerwonego Krzyża, Kotlarska, Tysiąclecia PP 3/9, 4, 6, 10, 11, 12, 15, 17; do zdobycia 1 mandat, 4 zarejestrowane listy, 4 kandydatów
Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd
1. Anna Magiel
Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września
1.Edyta Sadowska
Lista 3: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Krystyna Peruta
Lista 4: Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Społeczne
1. Agnieszka Halina Stefaniuk
Okręg 12: Tysiąclecia PP 14, 16, 18, 19; do zdobycia 1 mandat, zarejestrowane listy, 3 kandydatów
Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd
1. Hanna Maria Korzeniewska
Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września
1. Ryszard Czesław Stefaniuk
Lista 3: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Ryszard Nilipiuk
Okręg 13: Aleja Jana Pawła II 33, Chełmska 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21A, 23, Lubelska 60; do zdobycia 1 mandat, 3 zarejestrowane listy, 3 kandydatów
Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd
1. Jerzy Łagodziński
Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września
1.Jakub Wieliczko
Lista 3: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Jolanta Radomska - Trojan
Okręg 14: Boczna, Cegielnia, Ceglana, Ceramiczna, Chabrowa, Chełmska-domy wolnostojące, Diamentowa, Gliniana, Glazurowa, Jagodowa, Konwaliowa, Korolowska, Malinowa, Mickiewicza, Młynarska, Morelowa, Piaskowa, Porcelanowa, Różana, Rubinowa, Suchawska, Szamotowa, Szmaragdowa, Truskawkowa, Turkusowa, Wyrykowska, Żwirkowa; do zdobycia 1 mandat, 3 zarejestrowane listy, 3 kandydatów
Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd
1. Renata Małgorzata Kapelko
Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września
1. Jerzy Wrzesień
Lista 3: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Krzysztof Antoni Skibiński
Okręg 15: Chełmska 3, 4, 6, 7, 8, 10, Prof. Zbigniewa Sierpińskiego; do zdobycia 1 mandat, 4 zarejestrowane listy, 4 kandydatów
Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd
1. Janina Wiesława Klimczuk
Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września
1. Katarzyna Kościuk
Lista 3: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Erazm Piotr Meniów
Lista 4: Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Społeczne
1. Przemysław Grzegorz Chmiel
źródło: PKW
WG/DJ
Zobacz także
- Poszukiwany listem gończym wpadł,...
- Nietrzeźwy zakończył jazdę w rowie
- Czujność córki uchroniła matkę...
- Uważajmy na przesyłane fałszywe...
- Pokłócił się z bratem, trafił do...
- Zdarzenie drogowe z udziałem łosia
- Czujność żony uchroniła go przed...
- Włodawa: Marsz w obronie życia
- Chciała sprzedać oponę, straciła...
- Dachowanie Forda w Nowym Holeszowie
Komentarze
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.
-
Przyjęli Maryję do swoich domów
-
Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom
-
Stacja Siemiatycze... Dworzec PKP nocą
-
W styczniu doczekamy sie opadów śniegu...
-
List z kodymskiej parafii...
-
Szopki i dekoracje świątecznie w siedleckich kościołach
-
Bożonarodzeniowe Szopki w kościele w Siemiatyczach, Pobikrach, Czajach...
-
Pasterka 2020 I
-
Pasterka w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach
-
Dekoracja świąteczna w radzyńskim sanktuarium
-
Pasterka w kościele NMP Matki Kościoła w Łukowie
-
„OTO JA ODDAJĘ GO PANU” - POGRZEB IGNACEGO BIJATY
-
Profesjonalny warsztat dla twojego samochodu
-
Konferencja prasowa S. Izdebskiego
-
Protest w Zdanach cz. 2
-
Protest rolników w Zdanach
-
Hiszpański reżyser w Siedlcach
-
Wesoła Trójeczka – sprintem do maratonu
-
Koncert Kameralnej Orkiestry Akordeonowej Arti Sentemo - 2
-
Koncert Kameralnej Orkiestry Akordeonowej Arti Sentemo - 1
-
Koło Przyjaciół KRP z Zalesia świętowało 10-lecie istnienia
-
Piknik Koła Przyjaciół w Budzieszynie
-
Piknik Koła Przyjaciół w Budzieszynie
-
Piknik Koła Przyjaciół w Budzieszynie
Caritas dla niepełnosprawnych
2023-02-16 14:38:58 Kategoria:
Rozumiejąc potrzeby osób z niepełnosprawnością Caritas Diecezji Drohiczyńskiej od lutego 2010 r. prowadzi Diecezjalny Ośrodek Wsparcia dla Osób Niepełnosprawnych...
więcej »Serwer Dell T330 – nowoczesne rozwiązanie dla małych...
2023-02-16 12:21:10 Kategoria:
Sewer to niezawodne urządzenie powszechnie wykorzystywane w wielu firmach. Przede wszystkim sprzęt cechuje się wysoką wydajnością oraz gwarancją bezpieczeństwa...
więcej »Na jakie telewizory warto zwrócić uwagę?
2023-02-16 11:25:20 Kategoria:
Choć nie milkną dyskusję, jaki telewizor LED byłby najlepszy, czy może trafniejszym wyborem byłyby telewizory LCD, plazma czy też zaawansowane technologicznie modele....
więcej »Jak mierzyć postępy działań SEO?
2023-02-15 11:06:39 Kategoria:
SEO, czyli Search Engine Optimization (optymalizacja stron pod wyszukiwarki internetowe) jest to zestaw technik stosowanych do zwiększenia widoczności witryny internetowej w...
więcej »Na co zwrócić uwagę, kupując pościel?
2023-02-14 12:48:01 Kategoria:
Sypialnia jest tą częścią domu, w której szuka się relaksu i spokoju. Wchodząc do niej tuż przed snem, powinna dawać poczucie bezpieczeństwa i być oazą po nawet...
więcej »Dlaczego młodzi ludzie coraz częściej inwestują na...
2023-02-14 10:39:26 Kategoria:
Przyjrzymy się, jak wygląda inwestowanie w akcje. Jak przygotowują się do tego młodzi inwestorzy? Czy giełda jest dla każdego?
więcej »Jak zacząć przygodę z pływaniem?
2023-02-13 10:48:46 Kategoria:
Aktywność fizyczna jest niezbędna do zachowania zdrowia, jednak nie każda dyscyplina będzie odpowiednia dla wszystkich. Jedni z nas wolą sporty siłowe, inni spokojną...
więcej »Włodawa
Pon | Wt | Śr | Czw | Pią | So | Nd |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Zapraszamy na audycje:
O tym się mówi... Poranna rozmowa na antenie KRP
2023-02-09 16:07:30 Kategoria:
Codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 8:12 polecamy "O tym się mówi..." poranną rozmowę w Katolickim Radiu Podlasie. Gośćmi Marcina Jabłkowskiego i Andrzeja...
więcej »- Jak wspierać osoby z chorobą... 2022-12-13 13:12:00 Kategoria:
- Radiowa nowenna przed jubileuszem... 2022-12-07 10:16:34 Kategoria:
- Festyn z okazji 30-lecia KRP w... 2022-11-25 10:54:35 Kategoria:
Kondolencje
Ostatnio komentowane
- Do Zabuża po nowym asfalcie
- Protest przewoźników w Koroszczynie
- Wręczono Nagrody Starosty Siedleckiego /ZDJĘCIA/
- Wozy bojowe amerykańskiej armii w Sokołowie Podlaskim
- Zmarł wieloletni komendant garwolińskiego hufca ZHP
- Emerytowani nauczyciele otrzymali ,,Pochodnie oświaty’’
- Czy w Łaskarzewie odkopano średniowieczną drewnianą drogę?
- 600-lecie Garwolina
- Czy w Łukowie może powstać galeria handlowa?
- Kościół na Brzeskiej po remoncie robi wrażenie!